Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
De afmeting van de afbeelding van de kleurets ZOMERSE TAFEL is 24 x 30 en het gehele blad meet 35 x 50. De kleurets is door de kunstenaar gesigneerd en van titel en oplage 37/90 voorzien, het jaartal is 2002. Helaas is in de kleurets een vouw ontstaan, maar de vouw valt samen met de middenstijl van het rechtervenster en is daardoor nauwelijks zichtbaar, de conditie is daarom goed te noemen. De kleurets wordt zonder lijst aangeboden en de garantieregeling van Kunstveiling is op dit aanbod van toepassing. De verzending is aangetekend via PostNL.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heiloo, Nederland |
Objectlocatie | Heiloo, Nederland |
Starttijd | 8-2-2017 om 17:34 |
Eindtijd | 22-2-2017 om 21:34 |