Schilderijen Items aflopend
portret-van-dortse-vissersvrouw-door-johannes-lary-1903-dordrecht
portret-van-dortse-vissersvrouw-door-johannes-lary-1903-dordrechtportret-van-dortse-vissersvrouw-door-johannes-lary-1903-dordrechtportret-van-dortse-vissersvrouw-door-johannes-lary-1903-dordrechtportret-van-dortse-vissersvrouw-door-johannes-lary-1903-dordrecht
PORTRET VAN DORTSE VISSERSVROUW door JOHANNES LARY 1903 - DORDRECHT
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
zaandam
1658 verkochte items

Omschrijving
Jan Larij 1879 - 1962

JOHANNES LARY  DORDRECHT 1879-1962

DORTSE VISSERSVROUW 1903

OLIEVERF OP LINNEN IN DE MAAT 62 X 61 CM

GESIGNEERD LINSKONDER JOH LARY 1903

GEKADERD IN OUDE HOUTEN LIJST

SCHILDERIJ IN GOEDE STAAT / KLEINE VERFHERSTELLING IN DONKER GEDEELTE

LIJST IN MATIGE STAAT / GRATIS MEEGELEVERD

VERZENDEN AANGETEKEND of OPHALEN BIJ KUNSTKABINET ZAANDAM

ZIE VOOR VERDERE INFORMATIE OP ONZE WEBSITE

Verkocht

Starttijd
14-03-17 21:34
Eindtijd
27-03-17 22:34
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in zaandam

Bezorgen met een koerier voor € ONKOSTEN

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.