Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Een prachtig landschapsschilderij (olieverf op papier) van de kunstenaar Walter Neuhof (1904-1982). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 55,5 cm. x 45,5 cm. Papiermaat: 50,5 cm. x 40,5 cm. Conditie: zeer goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.
W.J. (Walter) Neuhof (1904-1982) woonde en werkte in Maastricht. Student Stadsacademie Maastricht en van H.C. Jonas. Schilderde, aquarelleerde en tekende in romantisch-impressionistische stijl. Onderwerpen: landschappen Limburg en stadsgezichten Maastricht. Werk in het Bonnefantenmuseum Maastricht.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 26-4-2017 om 3:28 |
Eindtijd | 4-5-2017 om 3:28 |