Schilderijen Items aflopend
walter-neuhof-1904-1982-olieverf-op-papier-landschap
walter-neuhof-1904-1982-olieverf-op-papier-landschapwalter-neuhof-1904-1982-olieverf-op-papier-landschapwalter-neuhof-1904-1982-olieverf-op-papier-landschapwalter-neuhof-1904-1982-olieverf-op-papier-landschap
Walter Neuhof (1904-1982) - olieverf op papier - Landschap
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Tweede Exloermond Nederland
115 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Walter Neuhof 1904 - 1982

Een prachtig landschapsschilderij (olieverf op papier) van de kunstenaar Walter Neuhof (1904-1982). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 55,5 cm. x 45,5 cm. Papiermaat: 50,5 cm. x 40,5 cm. Conditie: zeer goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is mogelijk.

W.J. (Walter) Neuhof (1904-1982) woonde en werkte in Maastricht. Student Stadsacademie Maastricht en van H.C. Jonas. Schilderde, aquarelleerde en tekende in romantisch-impressionistische stijl. Onderwerpen: landschappen Limburg en stadsgezichten Maastricht. Werk in het Bonnefantenmuseum Maastricht.

€ 110,00

volgend minimum bod:
€110

Starttijd
21-03-17 10:11
Eindtijd
04-04-17 11:11
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Tweede Exloermond

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 17,50 euro
Buiten EU: Verzending buiten Nederland is niet mogelijk

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.