Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Schilderij van Albert Jan Oudshoorn met de titel: molen aan de vaart. Afmetingen voorstelling: H40,5 x B57 cm. Afmetingen inclusief lijst: 50 x 66 cm. Conditie: in goede staat. 2 "scheurtjes" in de verf (zie foto 4 en 5).
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
ZZLS
Objectlocatie | Naaldwijk, Nederland |
Starttijd | 21-8-2017 om 0:55 |
Eindtijd | 25-8-2017 om 21:55 |