Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie zeefdruk ,tot stand gebracht door gebruik te maken van stierenbloed- beeldformaat 64 x 75 cm -oplage 31/35 - nooit ingelijst geweest
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam.zo, Nederland |
Objectlocatie | Amsterdam.zo, Nederland |
Starttijd | 18-9-2017 om 10:54 |
Eindtijd | 23-9-2017 om 12:44 |