Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
paul-blanca-gesigneerde-kleuren-zeefdruk-marlene-ii
paul-blanca-gesigneerde-kleuren-zeefdruk-marlene-iipaul-blanca-gesigneerde-kleuren-zeefdruk-marlene-iipaul-blanca-gesigneerde-kleuren-zeefdruk-marlene-ii
PAUL BLANCA - gesigneerde kleuren zeefdruk - MARLENE II
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Amsterdam.zo Nederland
35 verkochte items

Omschrijving
Paul Blanca 1958

Fraaie zeefdruk ,tot stand gebracht door gebruik te maken van stierenbloed- beeldformaat 64 x 75 cm -oplage 31/35 - nooit ingelijst geweest

Verkocht

Starttijd
18-09-17 10:54
Eindtijd
23-09-17 12:44
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam.zo

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 17,50 euro

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.