14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Aquarel op papier - 19/20e eeuw - Gesigneerd rechtsonder- in kader achter glas
Techniek:Aquarel Jaar:19e / 20e eeuw Editie: Origineel Over het algemeen in goede staat Afmetingen kader: 59 x 47 cm Afmetingen papier: 38 x 29 cm
De schilder Emile Patoux behoort tot de Belgische neo-impressionisten. Hij schilderde vooral landschappen en figuren in een fel, persoonlijk koloriet.
Het werk wordt zorgvuldig ingepakt en aangetekend verstuurd.
Kan gratis worden afgehaald in Antwerpen .
Verzending België gratis!!
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Antwerpen, België |
Objectlocatie | Antwerpen, België |
Starttijd | 8-8-2017 om 18:06 |
Eindtijd | 17-8-2017 om 18:06 |