Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets Montelbaanstoren te Amsterdam.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Ets : 33 x 27 cm. met zuurvrij passe-partout en lijst : 56 x 45 cm.
Ets is zuurvrij, zuurvrij passe-partout en lijst in goede staat.
===================================================
Jan Willem Lindeman - Rotterdam 1886 - 1943 Amsterdam.
Leerling Rijksakademie van Beeldende Kunsten te Amsterdam in de jaren 1908 en 1909.
Zijn beroep tekenleraar aan de Ambachtsscchool.
Objectlocatie | Roelofarendsveen, Nederland |
Starttijd | 30-11-2017 om 21:04 |
Eindtijd | 15-12-2017 om 20:09 |