Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie kleuren ets van Ad Arma uit 1993.
Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd 3/5.
De afmetingen zijn: 30 x 39 cm en is in goede conditie.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 22-11-2017 om 19:29 |
Eindtijd | 2-12-2017 om 20:29 |