Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Pen (Inkt) |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 71 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Tekening van Kees Manders. Afmetingen blad: H71 x b60 cm. Afmetingen voorstelling: H14.5 x b33.5. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
In goede staat | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 27-3-2018 om 9:35 |
Eindtijd | 18-11-2020 om 20:08 |