Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Friedemann Hahn.
Mooie ets van deze internationaal zeer bekende Duitse kunstenaar. Dit werk iwordt wereldwijd zeer gezocht.
Titel: Greise.
Techniek: Ets op mooi handgeschept papier.
Oplage: 40 en enkele e.a. Dit is een e.a.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Afmetingen blad: 49 x 39 cm.
Afmetingen beeld: 24 x 20 cm.
Jaar: 1989.
Conditie: In prima staat.
Verzendkosten Post.n; met Track en Trace € 12,50 Euro. (NL). Naar België: € 20,-.
Uitsluitend verzending.
ZZZW
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 16-3-2018 om 10:46 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 20:46 |