14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek werk van de Argentijnse kunstenaar Andres Segovia. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, een E.A. exemplaar. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 56cm x 48cm (blad), 42cm x 34cm (beeld)
ZZZW
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-3-2018 om 14:28 |
Eindtijd | 26-3-2018 om 20:28 |