Bea Hazewinkel - Aquarel - Boeket - Gesigneerd - Bloemen -Roze.
Armand Jamar - boeren met hun varkens in de wei
Petrus Paulus Schiedges - Zeegezicht, zeilschepen op een woelige zee
Shunyam - 'Nieuw Leven' (mooi gelijst)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1960 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 32 x 38 cm (h x b) |
Incl. lijst | 56 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 14/25 |
Titel: Man met 2 zonnen
Soort Lijst: Houten lijst met glasplaat
Herkomst: BKR Amsterdam (Het kunstwerk is afgevoerd uit de rijkscollectie in 2018)
In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg.
Nederland: €20,-
Belgie: €34,-
Rest EU: €42,-
(vk363498)
Conditie | |
Conditie | Goed |
Het blad is licht gerimpeld; ook zijn er enkele plakresten van een sticker of label op de rechter-bovenzijde van de glasplaat. | |
Objectlocatie | Eersel, Nederland |
Starttijd | 19-7-2018 om 16:46 |
Eindtijd | 26-7-2018 om 21:54 |