Hans1951
  5. Hans1951

Hans1951

Lid sinds 2013 / Sneek, Nederland

69 aangeboden items / 1083 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)
69 aangeboden items door deze verkoper
Corneille - Kleurenlitho IMAGE DU PARADIS uit 1998

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
IngelijstNiet Ingelijst
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk VOGELS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk VOGELS Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 45!
Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd--GROOT!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee DER DURCHGANG SLECHTS 30EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen54 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee ROTES GEWAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Kleurenaffiche OBRA GRAFICA uit 1982 kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro - Kleurenaffiche OBRA GRAFICA uit 1982

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1982
TechniekOffset
Afmetingen69 cm x 48 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!! kopen? Bied vanaf 159!
Armando - Kleurengiclee FELSIG SLECHTS 30EX!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen57 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacqueline Schäfer - Sculptuur van Kunsthars VROLIJKE KOE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Jacqueline Schäfer - Sculptuur van Kunsthars VROLIJKE KOE Handgesigneerd.

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorHans1951

TechniekKunsthars
Afmetingen20 cm x 24 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht2 g
GesigneerdHandgesigneerd
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk THE LAWYERS Handgesaigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 225!
Jacqueline Schäfer - Kleurenzeefdruk THE LAWYERS Handgesaigneerd--GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen59 cm x 116 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk ROCKET SCIENTIST Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FOR EVER Handgesigneerd---INGELIJST. kopen? Bied vanaf 525!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk FOR EVER Handgesigneerd---INGELIJST.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen72 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joan Miro - Affiche SALA SAN PRUDENCIO uit 1986 kopen? Bied vanaf 55!
Joan Miro - Affiche SALA SAN PRUDENCIO uit 1986

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1986
TechniekOffset
Afmetingen70 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010 kopen? Bied vanaf 99!
Andy Warhol - Kleurenoffset-litho MICK JAGGER uit 2010

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2010
TechniekOffset
Afmetingen82 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD kopen? Bied vanaf 85!
Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars ALS IK JOU NIET HAD

3D Multiples & Objecten

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2022
TechniekKunsthars
Afmetingen14 cm x 7 cm x 7 cm (h x b x d)
Charles Bragg - ETS HOLE 18 Handgesigneerd uit 1975 kopen? Bied vanaf 125!
Charles Bragg - ETS HOLE 18 Handgesigneerd uit 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen32.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk op LINNEN-- CITYLIGHTS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 275!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk op LINNEN-- CITYLIGHTS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen65 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk TULPEN GEEL Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 65!
Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk TULPEN GEEL Handgesigneerd--GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LE SECRET DE TES CARESSES Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee LE SECRET DE TES CARESSES Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen41 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Armando - Kleurengiclee DER BAUM Handgesigneerd---SLECHTS 25 EX!!! kopen? Bied vanaf 159!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen59 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Nico Vrielink - COMPLETE SET CONFRONTATIE met GAUGUIN kopen? Bied vanaf 225!
Nico Vrielink - COMPLETE SET CONFRONTATIE met GAUGUIN

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen38 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Dibbets - Kleurenoffset Affiche: COLLAGE uit 1975

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1975
TechniekOffset
Afmetingen56 cm x 43 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972 kopen? Bied vanaf 55!
Max Bill - Kleurenzeefdruk GEOMETRIE in KLEUR uit 1972

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1972
Afmetingen65 cm x 65 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
Afmetingen60 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jörg Remé - Twee werken DE VLAG + TULPEN Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 22!
Jörg Remé - Twee werken DE VLAG + TULPEN Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekOffset
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Diem - Kleurenzeefdruk ABSTRACT NAAKT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 49!
Peter Diem - Kleurenzeefdruk ABSTRACT NAAKT Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk TULPEN ROOD Handgesigneerd--GROOT!!! kopen? Bied vanaf 65!
Ad van Hassel - Kleurenzeefdruk TULPEN ROOD Handgesigneerd--GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Joan Miro - Kleurenoffset Affiche: XIII Congreso Nacional de Cirugia uit 1980 kopen? Bied vanaf 50!
Joan Miro - Kleurenoffset Affiche: XIII Congreso Nacional de Cirugia uit 1980

Affiches

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1980
TechniekOffset
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Geert Vrijdag - Kleurenzeefdruk ABSTRAKT Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen55 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk PURPLE HAZE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk PURPLE HAZE Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen90 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Freek van den Berg - Hardcoverboek LEVEN met KLEUR kopen? Bied vanaf 1!
Freek van den Berg - Hardcoverboek LEVEN met KLEUR

Kunstboeken

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekHardcover
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
Laatste
kans
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 110!
Nico Vrielink - Kleurenzeefdruk CLAIR OBSCUR Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen55 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 225!
Corneille - Kleurenzeefdruk FRIESLAND Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2004
Afmetingen42 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Renato Natali - ETS LIVORNO Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 45!
Renato Natali - ETS LIVORNO Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekEts
Afmetingen40 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DO,NT LET ME BE MISUNDERSTOOD ----GROOT!!! kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk DO,NT LET ME BE MISUNDERSTOOD ----GROOT!!!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen74 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Kees Salentijn - Litho PARA MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
Kees Salentijn - Litho PARA MARIA MONTSERRAT Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1993
TechniekLitho
Afmetingen32 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk SWEET DREAMS Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TOUGH BUMP Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 399!
Herman Brood - Kleurenzeefdruk TOUGH BUMP Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen110 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Peter Diem - Kleurenzeefdruk EROTISCH NAAKT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 49!
Peter Diem - Kleurenzeefdruk EROTISCH NAAKT Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 110!
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee L.A. Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee L.A. Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen31 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee MAKE LOVE NOT WAR Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 40!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee MAKE LOVE NOT WAR Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen30 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Friedrich Geiler - Linosnede KONKRETE KOMPOSITION Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Friedrich Geiler - Linosnede KONKRETE KOMPOSITION Handgesigneerd

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1974
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen62 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans

Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1998
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 50 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 85!
Charles Bragg - ETS THE PERFECT COUPLE Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1975
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE IS NICE Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!
Wilhelm Schlote - Kleurengiclee NICE IS NICE Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekGiclée
Afmetingen31 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Charles Bragg - ETS FORE Handgesigneerd uit 1975 kopen? Bied vanaf 125!
Charles Bragg - ETS FORE Handgesigneerd uit 1975

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Bruno Bruni - Kleurenoffset-litho FIORE Handgesigneerd.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

TechniekOffset
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Friedrich Geiler - Farbgiclee GEOMETRISCHE KOMPOSITION Handsigniert. kopen? Bied vanaf 85!
Friedrich Geiler - Farbgiclee GEOMETRISCHE KOMPOSITION Handsigniert.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHans1951

Jaartal2021
TechniekGiclée
Afmetingen61 cm x 84 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst