Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT (blau) Handgesigneerd

Armando - Kleurengiclee LANDSCHAFT (blau) Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 169!
  • Armando (1929-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekGiclée
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen54 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageArchiv
Beschrijving
Prachtige en zeer exclusieve giclee van ARMANDO. Afmeting blad 61x 54 cm in nieuwstaat. Handgesigneerd  archiv exemplaar.

Het werk is afkomstig uit de voorraad van de uitgever van Armando.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat,

het nummer op de foto komt niet overeen.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 23,50
Naar Duitsland € 23,50
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Starttijd13-1-2024 om 8:34
Eindtijd21-1-2024 om 21:50
Openingsbod € 169
ObjectlocatieSneek,  Nederland