Ida1958
  5. Ida1958

Ida1958

Lid sinds 2022 / Zoetermeer , Nederland

2 aangeboden items / 2 verkochte items

2 aangeboden items door deze verkoper

Ab Steenvoorden - Naamloos kopen? Bied vanaf 10!
Ab Steenvoorden - NaamloosGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorIda1958

Eindtijd 26-10-2022 om 21:27

Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen20 cm x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Harmen Kooistra - Naamloos kopen? Bied vanaf 10!
Harmen Kooistra - NaamloosGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorIda1958

Eindtijd 26-10-2022 om 21:29

Jaartal1987
TechniekEts
Afmetingen16 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd