JulesVerneArt
  5. JulesVerneArt

JulesVerneArt

Lid sinds 2012 / Helmond, Nederland

2 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Hans Innemee - There kopen? Bied vanaf 199!
Hans Innemee - There

Geplaatst doorJulesVerneArt

Eindtijd20-01-2022 om 21:17

Jaartal2003
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Cremer - Toscane kopen? Bied vanaf 350!
Jan Cremer - Toscane

Geplaatst doorJulesVerneArt

Eindtijd14-05-2022 om 21:40

TechniekLitho
Afmetingen110 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst