LaCledesTemps
  5. LaCledesTemps

LaCledesTemps

Lid sinds 2024 / Steenbergen, Nederland

7 aangeboden items / 2 verkochte items

Lambert Alexandre Leonard - Antique bronze deer, signed Alexandre Léonard (1821-1877) kopen? Bied vanaf 99!
Lambert Alexandre Leonard (1821-1877) Frans Antique bronze deer, signed Alexandre Léonard (1821-1877)
TechniekBrons
Afmetingen13 x 17 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht1100 g
GesigneerdHandgesigneerd
€ 99
Yves Brayer - Naakte Vrouw kopen? Bied vanaf 50!
Yves Brayer (1907-1990) Frans Naakte Vrouw
TechniekLitho
Afmetingen35 x 29 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Pablo Picasso - Litho Picasso ‘Amour Maternel’ kopen? Bied vanaf 79!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Litho Picasso ‘Amour Maternel’
TechniekLitho
Afmetingen48 x 40 cm (h x b)
€ 79
Albrecht Durer - Christushoofd München 1900 Jesus naar Albrecht Duerer kopen? Bied vanaf 69!
Albrecht Durer (1471-1528) Duits Christushoofd München 1900 Jesus naar Albrecht Duerer
TechniekLitho
Afmetingen54 x 36 cm (h x b)
€ 69
Vernox Paris - Art Deco Vernox Paris Opalescent Glass Bowl Moulded Leaves Berries 30’s. kopen? Bied vanaf 129!
Vernox Paris Frans Art Deco Vernox Paris Opalescent Glass Bowl Moulded Leaves Berries 30’s.
Afmetingen35 x 35 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht2600 g
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 129
Henri Louis Levasseur - Plaquette - "Commedia Dell Arte" Ca. 1900, - Brons kopen? Bied vanaf 179!
Henri Louis Levasseur (1853-1934) Frans Plaquette - "Commedia Dell Arte" Ca. 1900, - Brons
TechniekBrons
Afmetingen34 x 41 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht3000 g
€ 179
TechniekBrons
Gewicht2700 g
€ 179