MoniqueVerhulst
  5. MoniqueVerhulst

MoniqueVerhulst

Lid sinds 2022 / EINDHOVEN, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

1 aangeboden items door deze verkoper

Mdina kunstglas - Vintage Axe-head vaas. Mdina kopen? Bied vanaf 60!
Mdina kunstglas - Vintage Axe-head vaas. MdinaGlas / Keramiek

Geplaatst doorMoniqueVerhulst

Eindtijd 19-08-2022 om 16:30

Jaartal1970
Afmetingen24 cm x 18 cm x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngemerkt