OudenNieuw
  5. OudenNieuw

OudenNieuw

Lid sinds 2019 / Spijkenisse, Nederland

2 aangeboden items / 93 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)
2 aangeboden items door deze verkoper

Engelien Reitsma-Valenca - Mozes in het biezen mandje kopen? Bied vanaf 35!
Engelien Reitsma-Valenca - Mozes in het biezen mandje

Geplaatst doorOudenNieuw

Eindtijd30-03-2022 om 22:25

Jaartal1960
Afmetingen62 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alfred van Neste - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 35!
Alfred van Neste - Winterlandschap

Geplaatst doorOudenNieuw

Eindtijd30-03-2022 om 22:27

TechniekEts
Afmetingen32 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst