Lid sinds 2015 / Lelystad, Nederland
3 aangeboden items / 141 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 42 x 72 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 36.5 x 24 x 8 cm (h x b x d) |
Gewicht | 6000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Brons |
Afmetingen | 42 x 14 x 11 cm (h x b x d) |
Gewicht | 5000 g |
Gesigneerd | Handgesigneerd |