RvZ
  5. RvZ

RvZ

Lid sinds 2015 / Lelystad, Nederland

3 aangeboden items / 141 verkochte items

Joost Baljeu - Compositie in blauw/wit en geel op lichtblauwe ondergrond kopen? Bied vanaf 595!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Compositie in blauw/wit en geel op lichtblauwe ondergrond
Afmetingen 42 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 595
Nic Jonk - "Sedes sapientiae" (zetel van de wijsheid) kopen? Bied vanaf 925!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands "Sedes sapientiae" (zetel van de wijsheid)
Techniek Brons
Afmetingen 36.5 x 24 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 6000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 925
Jits Bakker - zeer groot gestileerd bronzen beeld kopen? Bied vanaf 1450!
Jits Bakker (1937-2014) Nederlands zeer groot gestileerd bronzen beeld
Techniek Brons
Afmetingen 42 x 14 x 11 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.450