SBGallery
  5. SBGallery

SBGallery

Lid sinds 2021 / Bruxelles, België

15 aangeboden items / 57 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)
15 aangeboden items door deze verkoper
Corneille - Grote litho handgesigneerd Gesprek met de vogel kopen? Bied vanaf 800!
Corneille - Grote litho handgesigneerd Gesprek met de vogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2002
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001 kopen? Bied vanaf 2600!
Corneille - Gouache Idylle, gouache gesigneerd, 2001Tekening / Aquarel
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2001
TechniekGouache
Afmetingen28 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Vrouw, hond en vogel kopen? Bied vanaf 165!
Corneille - Vrouw, hond en vogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2003
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946 kopen? Bied vanaf 2400!
Corneille - Modellen met vogelhoeden, 1946Tekening / Aquarel
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1946
TechniekPotlood
Afmetingen32.5 cm x 40.7 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Dans le Désert - In de woestijn - (Niger vallei) kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - Dans le Désert - In de woestijn - (Niger vallei)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1960
Afmetingen34 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962 kopen? Bied vanaf 50!
Shinkichi Tajiri - catalogus van het Nederlands Paviljoen Holland/ Olanda Biënnale van Venetië 1962Kunstboeken
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1962
TechniekSoftcover
Afmetingen23 cm x 15.5 cm (h x b)
Corneille - Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976 kopen? Bied vanaf 1500!
Corneille - Originele ingelijste tekening - Personnage de Femmes d'aube et de nuit - 1976Tekening / Aquarel
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1976
TechniekAquarel
Afmetingen33 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - De Roze Vogel verheugt zich - Zeldzame litho kopen? Bied vanaf 600!
Corneille - De Roze Vogel verheugt zich - Zeldzame lithoGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen79 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - oude ets "Eclosie" n°16/20 kopen? Bied vanaf 800!
Corneille - oude ets "Eclosie" n°16/20Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1958
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - The Birdman - L'oiseleur 3/20 - 1953 kopen? Bied vanaf 750!
Corneille - The Birdman - L'oiseleur 3/20 - 1953Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1953
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen42 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Corneille - Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas" kopen? Bied vanaf 250!
Corneille - Gesigneerde litho Tribute to Garcia Lorca "Y Corazon caliente nada mas"Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1933
TechniekLitho
Afmetingen68 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Zeldzame lithografische poster The Museum of Isreali Art, Ramat Gan kopen? Bied vanaf 180!
Corneille - Zeldzame lithografische poster The Museum of Isreali Art, Ramat GanBeeld / Object
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal2003
TechniekOverig
Afmetingen96 cm x 70 cm x 0 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Corneille - Litho gesigneerd "Dialogue d'oiseaux" met Atelier Corneille stempel op de achte kopen? Bied vanaf 200!
Corneille - Litho gesigneerd "Dialogue d'oiseaux" met Atelier Corneille stempel op de achteGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1973
TechniekLitho
Afmetingen65.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Corneille - Nederlands landschap kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille - Nederlands landschapTekening / Aquarel
Geplaatst doorSBGallery
Jaartal1908
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen33 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst