Corneille - Corneille - Kat armband - Genummerde editie van 50

Corneille - Corneille - Kat armband - Genummerde editie van 50 kopen? Bied vanaf 155!
Corneille - Corneille - Kat armband - Genummerde editie van 50 kopen? Bied vanaf 155!Corneille - Corneille - Kat armband - Genummerde editie van 50 kopen? Bied vanaf 155!Corneille - Corneille - Kat armband - Genummerde editie van 50 kopen? Bied vanaf 155!Corneille - Corneille - Kat armband - Genummerde editie van 50 kopen? Bied vanaf 155!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Zilver
Afmetingen 2 x 2 x 0.2 cm (h x b x d)
Gewicht 3.5 gram
Gesigneerd Ongesigneerd
Kattenarmband - (voor mannen en vrouwen) Successie Guillaume Corneille - Genummerde oplage van 50 - Zilveren hart 3,5 gram. 2 cm diameter, zwarte zijden schakel, verstelbaar. Geschikt voor alle polsen. Gemerkt door juwelier Philip Cardon.
Gebaseerd op een sieraadontwerp van Corneille uit de jaren 1990.

Nummer 32
Sommige nummers zijn bewerkt met een zwart zijden bandje.
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00