Corneille - Tropisch festival, 1986

Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!
Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!Corneille - Tropisch festival, 1986 kopen? Bied vanaf 400!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekEts/Aquatint
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Kopergravure met suiker: 40 x 52 cm - Ongebruikelijk werk in zeer goede staat.

Gesigneerd en gedateerd in grafiet door de kunstenaar - Kunstenaarsexemplaar E/A met Atelier Corneille stempel op de achterkant.

Ets uit 1986 van de schilder Guillaume Corneille (1922-2010), geboren in Luik uit Nederlandse ouders en een van de grondleggers van de Cobra-beweging.
Elke ets is uniek qua kleuren!

In de jaren 1990 koos Guillaume Corneille voor een duidelijke, zelfverzekerde lijn. De schilder probeerde de moderniteit te vangen door de intensiteit van zijn lijn, in de traditie van Matisse en Picasso. Als schilder van geluk tekent hij hier de harmonie van de natuur.

Vertaald met DeepL.com (gratis versie)
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00

Starttijd11-4-2024 om 17:22
Eindtijd20-4-2024 om 21:30
Openingsbod € 400
ObjectlocatieBruxelles,  België