Corneille - De duif, 1986

Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Een elegant werk.  29 x 17 cm
In het boek Genesis is de vogel die Noach het einde van de zondvloed aankondigt een duif. Deze vogel keert terug naar Noach met een olijftak in zijn snavel, om aan te geven dat het waterpeil inderdaad was gedaald. Als boodschapper van God symboliseert de duif vrede, harmonie, hoop en de terugkeer van geluk.

Originele litho van de schilder Guillaume Corneille, een van de oprichters van de Cobrabeweging met onder andere Asger Jorn, Karel Appel, Constant, Dotremont, Alechinsky en Jacques Doucet.

Gesigneerd, gedateerd en getiteld in potlood door de kunstenaar
Genummerd E/A (kunstenaarsproef)
1986
Binnen België € 9,50
Naar Nederland € 18,50
Naar Duitsland € 18,50
Europese Unie € 18,50
Wereldwijd € 50,00

Starttijd11-4-2024 om 16:17
Eindtijd19-4-2024 om 22:07
Openingsbod € 215
ObjectlocatieBruxelles,  België