Scala
  5. Scala

Scala

Lid sinds 2021 / Amsterdam, Nederland

8 aangeboden items / 7 verkochte items

8 aangeboden items door deze verkoper

Willem Dooijewaard - Maleier Sumatra 1920 kopen? Bied vanaf 80!
Willem Dooijewaard - Maleier Sumatra 1920Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorScala

Jaartal1920
TechniekLitho
Afmetingen39.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan van Hell - Huis in berglandschap kopen? Bied vanaf 90!
Johan van Hell - Huis in berglandschapTekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

Jaartal1937
TechniekAquarel
Afmetingen29.5 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan van Hell - "Frankendael" kopen? Bied vanaf 80!
Johan van Hell - "Frankendael"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorScala

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen30 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sluijters (jr.) - Dorpsgezicht met kerk. kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sluijters (jr.) - Dorpsgezicht met kerk.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

TechniekPastel/Krijt
Afmetingen24.5 cm x 30.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sluijters (jr.) - Berglandschap met brug en beek kopen? Bied vanaf 90!
Jan Sluijters (jr.) - Berglandschap met brug en beekTekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

TechniekAquarel
Afmetingen27 cm x 35.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sluijters (jr.) - Piazza di Spagna kopen? Bied vanaf 135!
Jan Sluijters (jr.) - Piazza di SpagnaTekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

TechniekAquarel
Afmetingen26.5 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sluijters (jr.) - Havengezicht met fort kopen? Bied vanaf 90!
Jan Sluijters (jr.) - Havengezicht met fortTekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

TechniekAquarel
Afmetingen27.5 cm x 36.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Sluijters (jr.) - Beekje in berglandschap. kopen? Bied vanaf 95!
Jan Sluijters (jr.) - Beekje in berglandschap.Tekening / Aquarel

Geplaatst doorScala

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst