Lid sinds 2018 / antwerpen, België
2 aangeboden items / 9 verkochte items
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 56.5 x 66.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Karton |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |