antwerpenaar
  5. antwerpenaar

antwerpenaar

Lid sinds 2018 / antwerpen, België

2 aangeboden items / 9 verkochte items

Charles Kvapil - (1884-1967) stilleven pastel op karton kopen? Bied vanaf 145!
Charles Kvapil (1884-1957) Frans Belgisch (1884-1967) stilleven pastel op karton
Afmetingen56.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 145
Paul Henry Schouten - 2 × landschap kopen? Bied vanaf 190!
Paul Henry Schouten (1860-1922) 2 × landschap
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 190