artpassion33
  3. Ervaren verkoper
  5. artpassion33

artpassion33

Lid sinds 2025 / SAINT AUBIN DE MEDOC, Frankrijk

8 aangeboden items / 8 verkochte items

Bernard Buffet - New York, 10 LITHOGRAPHIES, 1967 par MOURLOT kopen? Bied vanaf 100!
Bernard Buffet (1928-1999) Frans New York, 10 LITHOGRAFEN, 1967 door MOURLOT
Techniek Litho
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Serge LASSUS - Ruiters in de winter, originele gesigneerde LITHOGRAAF, 250 exemplaren kopen? Bied vanaf 80!
Serge LASSUS (1933) Frans Ruiters in de winter, originele gesigneerde LITHOGRAAF, 250 exemplaren
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Ramon Dilley - Élégante à Deauville, LITHOGRAPHIE originale signée, 250ex kopen? Bied vanaf 60!
Ramon Dilley (1932) Spaans Elegant in Deauville, originele gesigneerde LITHOGRAAF, 250 exemplaren
Techniek Overig
Afmetingen 74 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Leonor Fini - Het geschil, Lithografie, 1980 kopen? Bied vanaf 50!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Het geschil, Lithografie, 1980
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 36 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Henri Rousseau - De Apocalyps, Lithografie, 1976 kopen? Bied vanaf 60!
Henri Rousseau (1844-1910) Frans De Apocalyps, Lithografie, 1976
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 75 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Mara Tran Long - Geisha met een roos, originele gesigneerde lithografie, 1984 kopen? Bied vanaf 60!
Mara Tran Long (1935) Frans Geisha met een roos, originele gesigneerde lithografie, 1984
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Georg Baselitz - De krijger met speren, Heliogravure, 1991 kopen? Bied vanaf 80!
Georg Baselitz (1938) Duits De krijger met speren, Heliogravure, 1991
Techniek Heliogravure
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 80
Direct kopen
Denoel - Eerbetoon aan Magritte kopen? Bied vanaf 60!
Denoel (1934) Eerbetoon aan Magritte
Techniek Overig
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen