artpassion33
  3. Ervaren verkoper
  5. artpassion33

artpassion33

Lid sinds 2025 / SAINT AUBIN DE MEDOC, Frankrijk

8 aangeboden items / 8 verkochte items

Erotische lithografieën van Léonor FINI

Leonor Fini - Het geschil, Lithografie, 1980 kopen? Bied vanaf 50!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Het geschil, Lithografie, 1980
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 50
Direct kopen