carladevries
  5. carladevries

carladevries

Lid sinds 2023 / Den Haag, Nederland

6 aangeboden items / 6 verkochte items

Kees Roovers - Vissen kopen? Bied vanaf 100!
Kees Roovers (1890-1978) Nederlands Vissen
Afmetingen41 x 40 cm (h x b)
DragerHardboard
€ 100
Frits van Eeden - Figuren kopen? Bied vanaf 290!
Frits van Eeden (1944) Nederlands Figuren
Afmetingen88.8 x 60.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 290
Frederik Teding van Berkhout - Meertje bij Teuge. kopen? Bied vanaf 45!
Frederik Teding van Berkhout (1883-1965) Nederlands Meertje bij Teuge.
TechniekAquarel
Afmetingen33.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Jan F. Pannebakker - Zeegezicht met visser kopen? Bied vanaf 40!
Jan F. Pannebakker Nederlands Zeegezicht met visser
Afmetingen44 x 51 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 40
Henk Leurs - Geen titel kopen? Bied vanaf 150!
Henk Leurs (1890-1956) Nederlands Geen titel
Afmetingen29 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Ellen Goldman - De Kersttafel kopen? Bied vanaf 35!
Ellen Goldman (1932) Nederlands De Kersttafel
TechniekEts
Afmetingen35.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35