Lid sinds 2023 / Den Haag, Nederland
6 aangeboden items / 6 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 41 x 40 cm (h x b) |
Drager | Hardboard |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 88.8 x 60.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 33.5 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 44 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 29 x 33.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 35.5 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |