Lid sinds 2023 / Middelburg, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Digitale Print |
Afmetingen | 34.5 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 62 x 44.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |