Lid sinds 2022 / Doorn, Nederland
3 aangeboden items / 3 verkochte items
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 71 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Zeefdruk |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |