josienkapma
  5. josienkapma

josienkapma

Lid sinds 2022 / Randwijk, Nederland

4 aangeboden items / 11 verkochte items

Huug Pleysier - Bulletin 0/3 kopen? Bied vanaf 49!
Huug Pleysier (1944-2000) Nederlands Bulletin 0/3
Afmetingen80 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Edgar Bouilette - Chateau de Chillon kopen? Bied vanaf 249!
Edgar Bouilette (1872-1960) Frans Chateau de Chillon
TechniekEts
Afmetingen36 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 249
A.W. van Munster - Aelbrechtskolk Rotterdam kopen? Bied vanaf 99!
A.W. van Munster Nederlands Aelbrechtskolk Rotterdam
TechniekEts
Afmetingen51 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 99
Joan van Gent - bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 475!
Joan van Gent (1891-1974) Nederlands bloemen in vaas
Afmetingen75 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 475