jravr
  5. jravr

jravr

Lid sinds 2019 / Maarssen, Nederland

3 aangeboden items / 6 verkochte items

Willem Wenckebach - Hooiberg in landschap kopen? Bied vanaf 170!
Willem Wenckebach (1860-1937) Nederlands Hooiberg in landschap
Afmetingen32 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 170
Hendrikus Matheus Horrix - Boerengezin aan tafel kopen? Bied vanaf 500!
Hendrikus Matheus Horrix (1845-1923) Nederlands Boerengezin aan tafel
TechniekAquarel
Afmetingen40 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Georges Braque - L'Oisseau et Lotus kopen? Bied vanaf 150!
Georges Braque (1882-1963) Frans L'Oisseau et Lotus
Afmetingen53 x 39 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 150