Lid sinds 2024 / Wageningen, Nederland
8 aangeboden items / 5 verkochte items
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 67 x 81 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 95 x 95 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Textiel |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 85 x 110 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 67 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 66 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Sjabloondruk |
Afmetingen | 78 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |