lodiers
  5. lodiers

lodiers

Lid sinds 2024 / Wageningen, Nederland

8 aangeboden items / 5 verkochte items

Akke Sins - Herfst Jekerdal kopen? Bied vanaf 100!
Akke Sins (1928) Nederlands Herfst Jekerdal
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Otto Dicke - textielbewerkingen kopen? Bied vanaf 100!
Otto Dicke (1918-1984) Nederlands textielbewerkingen
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen30 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Akke Sins - Course te Geraardsbergen kopen? Bied vanaf 50!
Akke Sins (1928) Nederlands Course te Geraardsbergen
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen67 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Ton Schulten - At the lake kopen? Bied vanaf 40!
Ton Schulten (1938) Nederlands At the lake
TechniekSjabloondruk
Afmetingen95 x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
€ 40
John Lie a Fo - Bouteille Rouge kopen? Bied vanaf 100!
John Lie a Fo (1945) Nederlands Surinaams Bouteille Rouge
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen85 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Francis Hoogland - geen titel kopen? Bied vanaf 30!
Francis Hoogland (1960) Nederlands geen titel
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen67 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Francis Hoogland - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Francis Hoogland (1960) Nederlands zonder titel
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen66 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Edmondo Bacci - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Edmondo Bacci (1913-1978) Italiaans zonder titel
TechniekSjabloondruk
Afmetingen78 x 78 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30