Lid sinds 2015 / Leerdam, Nederland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Hout/Linosnede |
Afmetingen | 33 x 23 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |