nicki1
  5. nicki1

nicki1

Lid sinds 2023 / Olen, België

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Werner Van Hoylandt - Stilleven kastanje kopen? Bied vanaf 250!
Werner Van Hoylandt (1951) Belgisch Stilleven kastanje
Afmetingen34 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 250
Anita Claassens - Engel in staking kopen? Bied vanaf 50!
Anita Claassens (1937) Belgisch Engel in staking
TechniekLitho
Afmetingen65 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Peter van Tongerloo - stilleven olielamp kopen? Bied vanaf 250!
Peter van Tongerloo (1946) Belgisch stilleven olielamp
Afmetingen63 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250