pimwitt
  5. pimwitt

pimwitt

Lid sinds 2023 / Hoofddorp , Nederland

6 aangeboden items / 10 verkochte items

Jürgen Görg - Mitten ins Herz kopen? Bied vanaf 59!
Jürgen Görg (1951) Duits Mitten ins Herz
TechniekLitho
Afmetingen87 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
August Walther & Sohne AG - Schaal Zwaan kopen? Bied vanaf 39!
August Walther & Sohne AG (1888) Duits Schaal Zwaan
Afmetingen7 x 43 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht1000 g
GesigneerdOngemerkt
€ 39
Calvin Burnett - Twee vrouwen figuren kopen? Bied vanaf 50!
Calvin Burnett (1921-2007) Twee vrouwen figuren
Afmetingen76 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Gerardus Johannes Ernens - Boeket bloemen in bolle vaas kopen? Bied vanaf 59!
Gerardus Johannes Ernens (1935) Nederlands Boeket bloemen in bolle vaas
Afmetingen84 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 59
Jan Kooistra - Bloesem met goud kopen? Bied vanaf 69!
Jan Kooistra (1950) Nederlands Bloesem met goud
TechniekGouache
Afmetingen64 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHardboard
IngelijstIngelijst
€ 69
Celestine Deshayes - Les Modes Parisiennes no.177 kopen? Bied vanaf 19!
Celestine Deshayes (1817-1884) Frans Les Modes Parisiennes no.177
TechniekLitho
Afmetingen34 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 19