Nenad V Karpov (1937-2018)
Horsepower in the air
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 40.5 x 50.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |