Lid sinds 2023 / Baarle-Nassau, Nederland
2 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 71 x 61 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |