Lid sinds 2023 / Hengelo, Nederland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Ets |
Afmetingen | 18 x 18 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Ets |
Afmetingen | 18 x 14 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Ets |
Gesigneerd | Handgesigneerd |