reinderwitting
  5. reinderwitting

reinderwitting

Lid sinds 2023 / Hengelo, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Wim Worm - Mary III kopen? Bied vanaf 25!
Wim Worm (1939) Nederlands Mary III
TechniekEts
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 25
Wim Worm - Mary IV kopen? Bied vanaf 25!
Wim Worm (1939) Nederlands Mary IV
TechniekEts
Afmetingen18 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Wim Worm - Mary II kopen? Bied vanaf 25!
Wim Worm (1939) Nederlands Mary II
TechniekEts
Afmetingen18 x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25