Toni de Klerk (1960) Buteo buteo
Bied mee
Techniek | Zeefdruk |
Afmetingen | 27 x 25 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 43