Lid sinds 2011 / Ede, Nederland
2 aangeboden items / 12 verkochte items
Techniek | Pen (Inkt) |
Afmetingen | 82.5 x 104 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 160 x 124 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Board |
Ingelijst | Ingelijst |