tombin
  5. tombin

tombin

Lid sinds 2021 / Aachen, Duitsland

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Cornelis de Bruin - Jaagpad langs de Vecht kopen? Bied vanaf 200!
Cornelis de Bruin (1870-1940) Nederlands Jaagpad langs de Vecht
Afmetingen66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 200
Cornelis de Bruin - Niederländisches Ölgemälde, groß, signiert J.Maris/ Corn.de Bruin kopen? Bied vanaf 200!
Cornelis de Bruin (1870-1940) Nederlands Niederländisches Ölgemälde, groß, signiert J.Maris/ Corn.de Bruin
Afmetingen66 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstOp Spieraam
€ 200