Lid sinds 2021 / Aachen, Duitsland
2 aangeboden items / 0 verkochte items
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 66 x 86 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Op Spieraam |