vendex
  5. vendex

vendex

Lid sinds 2015 / Haarlem, Nederland

4 aangeboden items / 10 verkochte items

Herman Geerdink - Elvis kopen? Bied vanaf 30!
Herman Geerdink (1951-2005) Nederlands Elvis
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Pierre Henri Jacquot - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Pierre Henri Jacquot (1929-2009) Frans zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Rien Potters, ets, Toilet 1988 kopen? Bied vanaf 20!
Rien Potters Rien Potters, ets, Toilet 1988
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20