Herman Geerdink (1951-2005) Elvis
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
€ 30
Lid sinds 2015 / Haarlem, Nederland
4 aangeboden items / 10 verkochte items
Techniek | Litho |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Techniek | Litho |
Afmetingen | 77 x 55 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Gesigneerd | Handgesigneerd |