wiebe1
  5. wiebe1

wiebe1

Lid sinds 2020 / ZUIDWOLDE DR, Nederland

3 aangeboden items / 2 verkochte items

Hidde van Schie - hoofd gezicht kopen? Bied vanaf 75!
Hidde van Schie (1978) Nederlands hoofd gezicht
TechniekPotlood
Afmetingen28 x 20 cm (h x b)
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 75
Freddie Witbaard - bloemen kopen? Bied vanaf 275!
Freddie Witbaard (1905-1970) Nederlands bloemen
Afmetingen62 x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 275
Petrus Theodorus Panhuizen - landschap kopen? Bied vanaf 450!
Petrus Theodorus Panhuizen (1894-1970) Nederlands landschap
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450