Lid sinds 2020 / ZUIDWOLDE DR, Nederland
3 aangeboden items / 2 verkochte items
Techniek | Potlood |
Afmetingen | 28 x 20 cm (h x b) |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 62 x 73.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 52 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Canvas (Doek) |
Ingelijst | Ingelijst |