Lid sinds 2022 / Winschoten , Nederland
4 aangeboden items / 1 verkochte items
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 70 x 90 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Acryl |
Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |
Drager | Hardboard |
Ingelijst | Ingelijst |