5. Amersfoorts Kunstenaars Genootschap AKG

Amersfoorts Kunstenaars Genootschap AKG

Opgericht in 1939

het Amersfoorts Kunstenaars Genootschap (AKG) werd opgericht in 1939. OPrichter en eerste voorzitter was Johan Diedrich Hendriks. Dit genootschap heeft een lange geschiedenis van artistieke activiteiten en culturele bijdragen aan de stad Amersfoort en daarbuiten.

Als een bloeiende gemeenschap van lokale kunstenaars heeft het AKG een rijke geschiedenis van artistieke expressie en culturele bijdragen aan de stad. Met een diverse verzameling van schilders, beeldhouwers, fotografen en meer, biedt het AKG een unieke blik op de kunstscene van Amersfoort.

Johan Diedrich Hendriks - Hooiberg bij Raalte - Ets kopen? Bied vanaf 38!
Johan Diedrich Hendriks (1882-1937) Nederlands Hooiberg bij Raalte - Ets
TechniekEts
Afmetingen18 x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Johan Diedrich Hendriks - Oostpoortbrug te Delft kopen? Bied vanaf 150!
Johan Diedrich Hendriks (1882-1937) Nederlands Oostpoortbrug te Delft
Afmetingen90 x 110 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 150