5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Techniek Potlood
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.395
Direct kopen
Corneille - Lithograph: 'Oiseau Cobra - Grande lithographie signee' (1999). kopen? Bied vanaf 260!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Lithograph: 'Oiseau Cobra - Grande lithographie signee' (1999).
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 260
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 19.5 x 14 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55.5 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 285
Direct kopen
Corneille - Keramiek ovenschaal en schaaltjes 2x kopen? Bied vanaf 69!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Keramiek ovenschaal en schaaltjes 2x
Techniek Keramiek
Afmetingen 18 x 24 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 69
Direct kopen
Jan Montyn (1924-2015) gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST)
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Cesar Domela - zeefdruk met collage-techniek op dik papier - gesigneerd. kopen? Bied vanaf 175!
Cesar Domela (1900-1992) Nederlands Frans zeefdruk met collage-techniek op dik papier - gesigneerd.
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Anton Heyboer - Acryl op geschept papier - 4 vrouwen, gesigneerd m.o. kopen? Bied vanaf 675!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Acryl op geschept papier - 4 vrouwen, gesigneerd m.o.
Techniek Acryl
Afmetingen 82.5 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 675
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Wout van Heusden - grafiek uit 1978 kopen? Bied vanaf 40!
Wout van Heusden (1896-1982) Nederlands grafiek uit 1978
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Joost Baljeu - Structures, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Structures, zeefdruk (groot)
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Karel Appel - gesigneerde hardcover kopen? Bied vanaf 190!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands gesigneerde hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 30 cm (h x b)
€ 190
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25.5 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Corneille - Kat en 2 mensen kopen? Bied vanaf 425!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kat en 2 mensen
Techniek Litho
Afmetingen 29 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 425
Direct kopen
Corneille - Femme au Masque et Chat kopen? Bied vanaf 325!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme au Masque et Chat
Afmetingen 78 x 98 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 325
Direct kopen
Corneille - Bord 30 cm kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Bord 30 cm
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 30 x 30 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Andre van der Vossen - Bomenrij - expressionistisch kleurrijk werk kopen? Bied vanaf 140!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Bomenrij - expressionistisch kleurrijk werk
Techniek Aquarel
Afmetingen 34 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Jan Cremer - L’Histoire des Cœurs III kopen? Bied vanaf 275!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands L’Histoire des Cœurs III
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Corneille - l'Oiseau attentif uit de serie Le Paradis kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch l'Oiseau attentif uit de serie Le Paradis
Afmetingen 72 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Shinkichi Tajiri - Zeefdruk: knoop - 1991 kopen? Bied vanaf 199!
Shinkichi Tajiri (1923-2009) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: knoop - 1991
Afmetingen 50 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 199
Direct kopen
Karel Appel - Here I am again kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Here I am again
Afmetingen 88 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Lei Molin - zonder titel kopen? Bied vanaf 425!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 132 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 285!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 66 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 285
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Theo Wolvecamp - Dansend paar kopen? Bied vanaf 150!
Theo Wolvecamp (1925-1992) Nederlands Dansend paar
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Armando - Litho: das blatt kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: das blatt
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Keramiek
Afmetingen 10.5 x 10.5 x 0.7 cm (h x b x d)
€ 54
Direct kopen
Armando - Litho: Das rad - 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Litho: Das rad - 1992
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Hans Ittmann - Compositie kopen? Bied vanaf 195!
Hans Ittmann (1914-1972) Nederlands Compositie
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.799
Direct kopen
Jaap Wagemaker - Handdruk kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Wagemaker (1906-1972) Nederlands Handdruk
Afmetingen 72 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Armando - Der Berg kopen? Bied vanaf 89!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Der Berg
Techniek Giclée
Afmetingen 48 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Eugène Brands - Olieverf op papier - 1957 kopen? Bied vanaf 1999!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Olieverf op papier - 1957
Afmetingen 64 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.999
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 995
Direct kopen
Corneille - Dame met vogel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Dame met vogel
Afmetingen 60 x 78.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Proefdruk
Afmetingen 63 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 300
Direct kopen
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Kat op het zinken dak 1963 kopen? Bied vanaf 35!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Kat op het zinken dak 1963
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Andre van der Vossen - houtsnede Volendam kopen? Bied vanaf 50!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands houtsnede Volendam
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Afmetingen 33 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 47.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 895
Direct kopen
Toon Kelder - "Vogel" kopen? Bied vanaf 295!
Toon Kelder (1894-1973) Nederlands "Vogel"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 82.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Anton Heyboer - Confrontatie tussen het symbool van de onschuld met het dier. kopen? Bied vanaf 155!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 108 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 155
Direct kopen