5. Nieuwe Ploeg

Nieuwe Ploeg

Opgericht in 1951 - opgeheven in 1959

De Nieuwe Ploeg

Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Kees van Bohemen - Affiche - Collection D'art - 1977 - Amsterdam kopen? Bied vanaf 35!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Affiche - Collection D'art - 1977 - Amsterdam
TechniekOverig
Afmetingen54.5 x 38.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 35
1 bieding
Corneille - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zonder Titel
Afmetingen85 x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200 kopen? Bied vanaf 265!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 1 / 200
Afmetingen38 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 265
Corneille - gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200 kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch gesigneerd en genummerd : LAGE NUMMER 2 / 200
Afmetingen32.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 245
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Vrouw Met Vogel kopen? Bied vanaf 290!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw Met Vogel
TechniekLitho
Afmetingen44 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 290
Corneille - Six reves peints, zeefdruk kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six reves peints, zeefdruk
Afmetingen76 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - Memoire de Cuba, naar gouache, gesigneerd in de druk kopen? Bied vanaf 30!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Memoire de Cuba, naar gouache, gesigneerd in de druk
TechniekOffset
Afmetingen34.5 x 43 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 30
Corneille - 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2001 - Auvers-sur-Oise, Village de Van Gogh et de Corneille
Afmetingen33 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho SOUS LES PALMIERS Handgesign. uit 1981
TechniekLitho
Afmetingen50 x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 365
Corneille - portrait imaginair 1982 kopen? Bied vanaf 650!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch portrait imaginair 1982
TechniekLitho
Afmetingen89 x 74 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 650
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Voetballers kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Voetballers
Afmetingen43 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 150
Corneille - 1989 - Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie kopen? Bied vanaf 499!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1989 - Compositie met vrouw en vogel op bladmuziek - Hommage a Satie
Afmetingen73 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Corneille - 'Portrait d' un été kopen? Bied vanaf 350!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 'Portrait d' un été
Afmetingen61 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 350
Corneille - Six rêves peints kopen? Bied vanaf 175!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Six rêves peints
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 175
Corneille - Litho, Heure tardive - Ingelijst kopen? Bied vanaf 375!
TechniekLitho
Afmetingen74 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 375
Corneille - L heure du matelas kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L heure du matelas
TechniekTerragravure
Afmetingen76 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 375
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
€ 59
Corneille - Luxe uitgave met twee litho's | 'Corneille of de sensualiteit van het gevoel' kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Luxe uitgave met twee litho's | 'Corneille of de sensualiteit van het gevoel'
TechniekLitho
Afmetingen31 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Theo Dobbelman - Grote jaren 50 erotische Aquarel "Bilitis / meisjes aan het strand" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 80!
Theo Dobbelman (1906-1984) Nederlands Grote jaren 50 erotische Aquarel "Bilitis / meisjes aan het strand" - gesigneerd
TechniekAquarel
Afmetingen48 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 80
Corneille - 2004 - Impression de la Havane kopen? Bied vanaf 450!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2004 - Impression de la Havane
TechniekLitho
Afmetingen45 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 450
Corneille - L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch L’arbre rouge, litho (mooi ingelijst, groot)
TechniekLitho
Afmetingen92 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Kees van Bohemen - Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Naakte vrouw, de ogen gesloten, zeefdruk (groot)
Afmetingen84 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Jardin errant, litho kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Jardin errant, litho
TechniekLitho
Afmetingen33 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Corneille - Best friends, litho (netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Best friends, litho (netjes ingelijst)
TechniekLitho
Afmetingen55 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Kees van Bohemen - Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 250!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Doortje - 1978 (nette lijst!)
Afmetingen77 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Ingelijste litho: 'Mer du Sud' - 1958 (oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 895!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: 'Mer du Sud' - 1958 (oplage slechts 12 stuks!)
TechniekLitho
Afmetingen47 x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Corneille - 2000 - Les footballeurs le Ballon d ' or - 24 karaat aangebracht op de bal kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 2000 - Les footballeurs le Ballon d ' or - 24 karaat aangebracht op de bal
Afmetingen44 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Corneille - Servies kopen? Bied vanaf 40!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Servies
TechniekKeramiek
Afmetingen8 x 9 x 9 cm (h x b x d)
€ 40
Corneille - litho: La vie verte - 2003 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La vie verte - 2003
TechniekLitho
Afmetingen32 x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Zeefdruk: Cobra kat- 2003 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: Cobra kat- 2003
Afmetingen21 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Zeefdruk: femme et oiseau- 2000 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: femme et oiseau- 2000
Afmetingen40.5 x 30.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - ingelijste litho: La belle de Cuba - 1967 (oplage 12 stuks, nette lijst!!!) kopen? Bied vanaf 895!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: La belle de Cuba - 1967 (oplage 12 stuks, nette lijst!!!)
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 66.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Corneille - Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zeefdruk: tete pensive,soleil rouge - 2000
Afmetingen43 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - zeefdruk: Le reveil- 1992 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: Le reveil- 1992
Afmetingen38 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - Au coeur de l'été kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Au coeur de l'été
TechniekLitho
Afmetingen31.6 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
TechniekHardcover
Afmetingen34.5 x 24 cm (h x b)
€ 325
Corneille - zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch zeefdruk: konijn op muziekpapier - 1990
Afmetingen39 x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - ingelijste litho: vogel - 1986 kopen? Bied vanaf 395!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: vogel - 1986
TechniekLitho
Afmetingen61 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 395
Corneille - Ingelijste litho:La grande fleur - 1974 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho:La grande fleur - 1974
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Corneille - ingelijste litho: Nu bleu et oiseau - 1981 (nette lijst!) kopen? Bied vanaf 295!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: Nu bleu et oiseau - 1981 (nette lijst!)
TechniekLitho
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 295
Corneille - Ingelijste litho:Oiseau fleur du ciel - 1972 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho:Oiseau fleur du ciel - 1972
TechniekLitho
Afmetingen109 x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399