Corneille - Ingelijste litho: 'Mer du Sud' - 1958 (oplage slechts 12 stuks!)

Corneille - Ingelijste litho: 'Mer du Sud' - 1958 (oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 895!
Corneille - Ingelijste litho: 'Mer du Sud' - 1958 (oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 895!Corneille - Ingelijste litho: 'Mer du Sud' - 1958 (oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 895!Corneille - Ingelijste litho: 'Mer du Sud' - 1958 (oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 895!Corneille - Ingelijste litho: 'Mer du Sud' - 1958 (oplage slechts 12 stuks!) kopen? Bied vanaf 895!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1958
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 26.5 x 36.5 cm (h x b)
Incl. lijst 47 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 2/12

Ingelijste litho van Corneille. Titel: 'Mer du Sud'(Zuidzee). Jaar: 1958. Oplage: 2/12. Afmetingen incl lijst: H47 x b55.5cm. Afmetingen voorstelling: H26.5 x b36.5cm. Het werk is, rechts onderaan, met potlood gesigneerd, door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.

Lichte verkleuring langs de rand van het passe-partout.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 28,95
Naar Duitsland € 28,95
Europese Unie € 28,95
Wereldwijd € 55,00