Zeer zeldzame ingelijste litho van Corneille met een oplage van slechts 12 stuks! Deze litho kom je zelden tegen!.Titel: 'La belle de Cuba. Jaar: 1967. Oplage: 6/12. Afmetingen incl lijst: H56,5 x b66,5cm. Afmetingen voorstelling: H32.5 x b43.5cm. Het werk is, links onderaan, met potlood gesigneerd en gedateerd ('67), door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden gemaild.
Literatuur: Corneille het complete grafische werk 1948 - 1975, blz 181, nummer202.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.